Foldal
Vendgknyv
Szerkesztk
Frum
Szerkesztink :::
Jonny162 (Fszerkeszt) oldal tulajdonos.
Elrhetsgei :
Email : [email protected]
Msn: [email protected]
Laura (Trsszerkeszt)
Msn : [email protected]
Kenny (Trsszerkeszt)
Hell mindenkinek!! A Naruto minden nep megy 19:30-tl 20:10 ig most tripla epizdokkal !!Minden nap 19:30 -tl 20:10-ig .
A Jetix max-on Nzztek meg nagyon j mese !
Nzzetek be minden nap mert j frisstsek vannak miden nap !!